Archiwa blogu

Archiwum Loży Tajemnic ’15-’17

Archiwum Loży Tajemnic ’15-’17

Jestem zainteresowany KUPNEM archiwum radtrap.wordpress.com, chodzi głównie o artykuły 2015-2017, m. in. ~”Sekretny język Iluminatów ujawniony” (lustrzana numerologia). Kontakt – mail ostatnifront @ yandex.com . Pojedyncze artykuły również są dla mniej interesujące ( z wyjątkim tych do znalezienia na webarchive). Format dowolny, czytelny; preferowany .whtt, html, pdf.
Niestety archiwum na web.archive.org nie jest kompletne, a o swobodzie poruszania się w nim można zapomnieć.

Nowy artykuł – Samoorganizacja lokalna.

Link do nowego artykułu o Samoorganizacji – początek kolejnego wątku, który będzie wkrótce rozwijany, potrzeba samoorganizacji, czyli po prostu wzięcia się do roboty. O papistycznym, pogańskim święcie trwania tego chorego świata kolejny rok nie wspominam, odsyłam do Detektywa Prawdy.

Najbliższe dni

Zaczął się – 23/24.12 – Sabat według księżyca gregoriańskiego. Ze względu na dziwne i chore zwyczaje pogańskie sprzed paru tysięcy lat (starsze niż Nowy Testament) praktykowane w tym czasie – parę słów Biblijnej wskazówki. (więcej…)

Nowy artykuł: Biblia, Darknet, NWO

Sprawy bieżące

Dotychczas strona była prowadzona w dosyć niewielkim stopniu. Od teraz pojawiać się będzie minimum 1 artykuł na tydzień. Związane jest to oczywiście z brakiem czasu.

Euro

Dziś wieczorem wybrałem się na spacer – i widziałem smutnych, chodzących ludzi po ulicach miasta. Nie widziałem nikogo w dobrym, czy choćby neutralnym nastroju. Do prawdy, niebywałe jak potężna jest magia sportu. Co do pogan, nie ma co się dziwić, są oni podatni na wszelkie zaklęcia i inne ataki duchowe, mam nadzieję jednak, że wy -Bracia i Siostry w Chrystusie – nie jesteście  pod jarzmem tego bałwochwalczego kultu, jakże połączonego z podobnym – patriotyzmem.