Najbliższe dni

Zaczął się – 23/24.12 – Sabat według księżyca gregoriańskiego. Ze względu na dziwne i chore zwyczaje pogańskie sprzed paru tysięcy lat (starsze niż Nowy Testament) praktykowane w tym czasie – parę słów Biblijnej wskazówki.Spokojnego Sabatu życzę – tym, którzy go świętują w sobotę (wg kalendarza gregoriańskiego, a nie luno-solarnego; polecam z tej witryny tylko ich kalendarz).

Nasi przodkowie praktykowali pogańskie rytuały, lecz w ich czasach dostęp do informacji o pogańskiej istocie i pochodzeniu tych świąt był trudny i ograniczony.
Dzisiaj niemal każdy ma dostęp do internetu i to najczęściej przez smartfona cały dzień przy sobie. Dzisiaj praktykując pogańskie rytuały nie masz wytłumaczenia. Robisz to świadomie. Masz najłatwiejszy w historii ludzkości dostęp do informacji i dowodów pogańskiej, antyBiblijnej natury pogańskich świąt przesilenia zimowego/narodzenia boga słońca/
saturnaliów/yule.

Bracia i Siostry – miłego Sabatu (tym, którzy go dziś świętują). Byle nie patrczie na pogańskie posty „mające pozór pozór mądrości”.

(20) Jeśli tedy z Chrystusem umarliście dla żywiołów świata, to dlaczego poddajecie się takim zakazom, jakbyście w świecie żyli: (21) nie dotykaj, nie kosztuj, nie ruszaj? (22) Przecież to wszystko niszczeje przez samo używanie, a są to tylko przykazania i nauki ludzkie. (23) Mają one pozór mądrości w obrzędach wymyślonych przez ludzi, w poniżaniu samego siebie i w umartwianiu ciała, ale nie mają żadnej wartości, gdy chodzi o opanowanie zmysłów.
(1) A tak, jeśliście wzbudzeni z Chrystusem, tego co w górze szukajcie, gdzie siedzi Chrystus po prawicy Bożej; (2) o tym, co w górze, myślcie, nie o tym, co na ziemi. (3) Umarliście bowiem, a życie wasze jest ukryte wraz z Chrystusem w Bogu; (4) gdy się Chrystus, który jest życiem naszym, okaże, wtedy się i wy okażecie razem z nim w chwale.
– Kol 2: 20-23 3:1-4

 

Bądźcie silni: wyjdźmy spośród nich i oddzielmy się. Oni nie mają nic wspólnego z Naszym Bogiem, Bogiem Biblii, Najwyższym. Nazywają się chrześcijanami, ale nawet nie wiedzą co to znaczy. Nie są poganie naszymi braćmi/siostrami w wierze.

 

 

Pogańscy bogowie urodzeni 25 grudnia i w pobliżu (święta przesilenia zimowego).

gods2bborn2bdecember2b25th

Posted on 24 grudnia 2016, in Chrześcijaństwo, Fałszywe systemy i zwiedzenie, Życie. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: