Jak zbudować astralny emiter Kajmanowa?

Jak zbudować urządzenie zdolne do odczytywania myśli oraz do wpływania na nie? Jak zbudować urządzenie mogące dać relatywnie silny wpływ na świat astralny? Hipotetyczny emiter Kajmanowa z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. i jego realizacja – w prawdziwym świecie.

Hipotetyczny emiter Kajmanowa, za STALKER wiki:

Emiter Kajmanowa to eksperymentalne urządzenie zdolne do wpływania na umysły organizmów biologicznych manipulując nimi lub je niszcząc za pomocą fal psionicznych. Może on również przechwytywać impulsy elektryczne wytwarzane przez ludzki mózg.

Tak więc:

  1. Urządzenie musi być w stanie czytać myśli obiektu.
  2. Urządzenie musi być w stanie wpływać na ludzkie myśli.
    Wpływ na myśli to choćby możliwość koncentrowania uwagi obiektu na zadanym elemencie bądź zagadnieniu. Wpływ na emocje. I tym samym – wpływ na plan astralny. Z tego więc (drugiego punktu), wynika wniosek, że spełniwszy punkt drugi, urządzenie spełni też punkt trzeci:
  3. Za pomocą urządzenia można wpływać na byty i świat astralny.

 

1. Odczytywanie myśli

Nie będę się rozpisywał o tak trywialnych archaizmach jak MKULTRA. Oto link do przykładowego artykułu, pokazującego stan publicznej wiedzy obecnie.

Publicznej, czyli takiej, której wyjścia na światło dzienne służby / wojsko się nie obawia. A skoro tak, to albo są tam na wysokich stanowiskach sami idioci (mówimy tu o poważnych, rozwiniętych strukturach, nie np. o polskim wojsku), albo mają już lepszą technologię – np. bardziej dopracowaną. Oczywiście – w teorii jest możliwe, że globalny poziom wiedzy jest tylko na owym poziomie oficjalnym – odczytywania widzianych obrazów, obrazów z myśli, czy treści myśli – lecz zdziwiłbym się, gdyby organizacje takie jak CIA nie posiadały takiej technologii, albo i lepszej. Oczywiście taka technologia ma ogromny potencjał w kwestiach wywiadowczych.

Wracając do emitera Kajmanowa – pierwsza część jest już zrealizowana.

 

2. Wpływanie na ludzkie myśli

Ups… czyżbyśmy posiadali i tą technologię? Stety czy niestety, przynajmniej oficjalnie – nie. A tak właściwie – to nie bezpośrednio. Posiadamy już technologię umożliwiającą przesył dźwięku bezpośrednio do ucha danej osoby za pomocą mikrofal. Cytując artykuł gazety New York Times:

Niedawno same amerykańskie wojsko pragnęło rozwoju broni mikrofalowej, która mogłaby aplikować boleśnie głośne huki, a nawet słowa mówione do ludzkich głów. Celem miało być unieszkodliwienie atakujących oraz prowadzenie wojny psychologicznej.

Jak na moją wiedzę, przesyłanie obrazów do mózgu bez odpowiedniej aparatury podłączonej do mózgu nie jest obecnie możliwe. Jednak możliwość „karmienia” ludzi określonymi dźwiękami, bez możliwości jednoznacznego określenia ich źródła przez odbiorców tworzy już i tak naprawdę duży potencjał.

Ponieważ wpis jest o technologii, mogącej umożliwić bardziej „przemysłowe” wpływanie na plan astralny, skupiam się na ludziach jako obiektach wpływu pośredniego pomiędzy światem materialnym a astralem, gdyż wpływ ludzi na astral jest przynajmniej generalnie większy, niż zwierząt. Do kalkulacji rodzaju „ile psów ma taką moc wpływu na astral jak jeden człowiek?„, obawiam się, że potrzeba by było równań, modelu matematycznego i pomiarów statystycznych, których na moją wiedzę obecnie nie ma. Nawet ich zalążka.

 

3. Wpływ na świat astralny

W związku z powyższym, odpowiednio wpływając na ludzi, byłoby możliwe przekierowywanie ich energii np. danej istocie, bardziej „przemysłowe” tworzenie egregorów (i ich ładowanie / karmienie), tworzenie nowych miejsc w planie astralnym.

Naturalnie, w teorii prawdopodobne, że możliwy by był wpływ również na wyższe plany; dużo tu jednak by zależało od stanu ciała energetycznego każdego obiektu poddanego działaniu urządzenia.

Opisane urządzenie, pomimo wszystko byłoby bardzo prymitywne. Zapominając o aspekcie naukowym, istota jego działania opierałaby się na wykorzystywaniu ludzi jako końcowych „emiterów„, co budzi pytania o kwestie moralne. Z drugiej strony, jest nieefektywne.

Półśrodkiem na drodze rozwoju mogłoby być wyhodowanie ogromnego umysłu – istoty, która mogłaby funkcjonować tylko w laboratorium, przerośniętego, ogromnego mózgu. Oczywiście powyższe zdanie jest drastycznym uproszczeniem.

x16_brain

Screen z gry STALKER Shadow of Chernobyl, żródło

Prawdziwy emiter, zdolny do wpływu na świat astralny, wymagałby czegoś więcej, niż sam moduł międzywymiarowy (LINK). Stworzenie takiego urządzenia byłoby niesamowitym doświadczeniem, którego rezultat dałby jego twórcy potężne możliwości wpływu na każde środowisko, na które mógłby oddziaływać (oddziałując wyłącznie na, założną, „materię” astralną. Wydajność byłaby nieporównywalna do hipotetycznego urządzenia, wykorzystującego jako moduł międzywymiarowy, jak i zarazem emiter astralny, mowiąc skrótowo, ludzi.

Posted on 30 marca 2019, in Ezo-tech and tagged , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: