Bagnety na broń!

Bracia i Siostry – bagnety na broń! Na naszych oczach wypełniają się plany z przed dziesięcioleci i setek lat oraz proroctw Biblijne sprzed tysięcy lat! Czas skończyć wreszcie nieustanną ucieczkę od naszych zadań i przystąpić do walki. Czas zaczyna przemijać.

Osobiście tematami spisków i innymi, powiązanymi z Biblijnymi zacząłem się interesować w 2011 roku. Czytałem wtedy o takich sprawach jak np. Plan trzech wojen światowych Alberta Pike’a. W przeciągu pięciu-sześciu lat, to co czytałem staje się rzeczywistością na naszych oczach. Oto film (propagandowy i zwodzący, częściowo informujący) sprzed sześciu lat:

Co najzabawniejsze i zarazem najbardziej tragiczne – przedstawia on nacjonalistyczny opór jako rozwiązanie problemu napływu muzułmanów, w ogóle nie odnosząc się do ważnej kwestii: plan Pike’a zakładał stworzenie takiej opozycji do wzajemnego wybijania się ludzi. Na moich oczach (i to mnie zatrważa), ludziom, masom, zaczęto promować nastroje fanatyczne narodowo-religijne, jednocześnie tworząc dla nich opozycję – imigrantów. Ludzie bezmyślnie pchają się w te spreparowane podziały, nie tylko nie widząc, że robią dokładnie to, czego się od nich wymaga, ale jeszcze będąc pewnymi, że przeciwdziałają „iluminati”.

Dlaczego nie daję przypisów do np. planu trzech wojen światowych?

Samo słowo „iluminati” drażni mnie i nie lubią go używać. Dzisiaj jest to słowo już z języka potocznego, używanie go jednoznacznie kojarzy się z totalnymi idiotami (być może przez kogoś opłacanymi), mówiącymi, że coś jest „iluminati” bo znalazł na logo lub czymś podobnym trójkąt, skutkiem czego każda litera podobna kształtem do trójkąta będzie dla nich „iluminati”. Podobni idioci są też od niby-numerologii i przekształcania czegokolwiek by wyszło cokolwiek i nadawania temu sensu.
Co 5 lat temu było tematem nieznanym, dziś jest śmietniskiem i częścią mainstreamu. Coraz więcej jest prawdziwych symboli dookoła, a ludzie odbierają to jako grę z jakimiś totalnymi oszołomami wierzącymi w nieskończone bzdury.
O płaskiej ziemi szkoda mi się wypowiadać, może o tym coś napiszę. Czekam aż powstaną grupy „sześciennej ziemi”, „piramidalnej ziemi”, „stożkowej ziemi”, a może jeszcze jakieś ciekawsze? Skala zwiedzenia obecnie powala na nogi.

Przepowiednie Biblijne dotyczące Syrii, elementy wstępne planu trzech wojen światowych, odtwarzanie  przeklętego molocha państwo-kościoła, wzrost tendencji narodowych i przebłyski krwawego świtu anarchizmu (na razie – libertarianizmu, który z czasem dojrzeje) – to obraz obecnych dni, dojrzewający z dnia na dzień.

W Polsce takim słodkim smaczkiem do krwawych łaźni będzie OT – obrona terytorialna. Nie trzeba być geniuszem, by zauważyć jacy ludzie idą do organizacji paramilitarnych. Są to najczęściej mniej lub bardziej radykalni narodowcy, zwolennicy SILNEJ władzy państwowej, połączonej ze sferą religijną. Jedno skrzydło nadchodzących krwawych łaźni jest już prawie gotowe.

Tragiczne jest jak bardzo wiele chrześcijan daje się odwieźć od Boga do kultu narodu bądź ojczyzny, zapominając, kim są ich współbratymcy i gdzie jest ich Ojczyzna (od-Ojca). A jest bynajmniej nie tutaj.

Dla kontrastu – pomyślcie, ilu katolików zawaha się przedłożyć rozkaz papieża nad prawo polskie bądź nad wzgląd na to, że urodziliście się w Polsce? Z przyjemnością wymordują nie-katolików ze swojego narodu.

 

Pomimo tylu znaków czasów, a nawet i świadomości czasów, wiele chrześcijan nadal babra się w swoich grzechach, patrzy na swoje światowe marzenia i cele, woli się lenić i płakać nad swoim losem (choć powinniśmy się z niego radować), albo traci czas kłócąc się z pojedynczymi idiotami/poganami/zwiedzonymi/agentami (niepotrzebne skreślić), marnując swój czas, zamiast IŚĆ I GŁOSIĆ EWANGELIĘ!!

Wierzysz, że ziemia jest płaska? Naprawdę wierzysz, czy to, że twój Brat/ Siostra w wierze w to nie wierzy, wpłynie na jego/jej zbawienie? Jak tak, no cóż, trudno i smutno – bo twoja opinia nie jest zgodna z Biblią. Kształt ziemi N I E   M A wpływu na zbawienie (twoje, bo innych tym przekonaniem możesz od Boga odciągnąć).

Wiesz, że ziemia „kulą” (geoidą)? Dobrze, ale jeśli ktoś wierzący w Biblię upatrzył sobie taki pogląd i nie chce go zmienić wbrew nauce i logice, to lepiej proś u Boga o mądrość dla niego, a nie kłóć się z nim, bo nie dość, że cię nie posłucha, to jeszcze (zgodnie z psychologią), umacnia się w swoim przekonaniu, ty zaś marnujesz swój czas.

Czas, by zacząć działać! Żartowałem. Czas by zacząć działać już dawno się zaczął. Teraz należy odrobić zaległości i zrobić tak dużo, jak to jeszcze możliwe. Hasła i sformułowania dostępne garstkom ludzi w przeszłości (jak „iluminaci”), wiedza (okultyzm, magia, astrologia, itp.)  i symbolika skrywana przez tysiące lat przed tłumami dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki byle kogo.

Naprawdę, gdy szatan rzuca ludziom pod nogi coraz więcej swoich świecidełek, byleby ich nawrócić (do siebie), jaki czas nadszedł?? Czy to nie mówi samo przez się?? Finał się zbliża, tonący brzytwy się chwyta. Zapominalskim przypomnę, że „finał” też ma swój okres trwania i nie jest jedną sceną, lecz całym odcinkiem.

Posted on 10 grudnia 2016, in Chrześcijaństwo, Spiski i podobne, Świat, Życie and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: