UWAGA: SKAŻENIE, FALA LUDZI, EWAKUACJA

Pragnę zaręczyć na wstępie, że nie lubię clickbaitów, ani nie chcę nic zbytnio wieszczyć… ale.

Moje aktualne analizy (włącznie z analizami starszych już wizji) odnajdują wspólny punkt z tymi, o których mówi Krzysztof Jackowski.

Wygląda na to, że w najbliższym okresie władze ogłoszą stan skażenia (substancją, chorobą, promieniowaniem…) lub wystąpi inny, podobny rodzaj gwałtownej zawieruchy. Ludzie masowo w niego uwierzą (bo dlaczego by nie…) i nastąpi ogromna fala masowej migracji ze Wschodu (Białoruś, racjonalnie patrząc także Ukraina) w naszym kierunku, nie do porównania z napływem ludności z Ukrainy w okresie lutego i marca 2022. Owe skażenie nie będzie prawdą, lecz maskirowką (kamuflażem, przykryciem dla) prawdziwie ważnej operacji w danym rejonie.

To tyle z mojej strony, więcej można znaleźć u samego Jackowskiego oraz powiązanych społecznościach wypisujących szczegóły jego wizji.

Co do czasu – to równie dobrze może to się stać dziś lub jutro, jak i za rok. Ja przychylam się do września i raczej tego roku – ale kto miał cokolwiek wspólnego z tematem prekognicji, jakiś wizji i innych prób przewidywania przyszłości, powinien wiedzieć dobrze, że przewidzenie umiejscowienia w czasie jakiś wydarzeń praktycznie rzecz biorąc graniczy z cudem, jest bardzo trudnym zadaniem.

Photo by Nejc Kou0161ir on Pexels.com

Nie mam pojęcia, co mi odbija, że takiej wagi rzeczy wypisuję tutaj, ale niech będzie – taki mój kaprys. Oczywiście nijak nie leżą takie wydarzenia w moim interesie, możliwe, że nie będą miały miejsca (szczerze wątpię w to, aby się nie odbyły, ale ćśśś…) i tak w ogóle to posłusznie słuchajcie poleceń władzy, a nie swojego rozumu, bo rozum potrafi się mylić… co jeszcze.

Nic, to wszystko na ten temat – szczegóły, jak pisałem, u Jackowskiego – głodu nie będzie, za to wysiedlenia i inne dziwne i liczne rzeczy. Problem będzie w Polsce wschodniej, plony nie będą zbierane, chaos, popłoch, panika, agresja. Takie czasy.

Z mikro-ogłoszeń parafialnych to tak, mam listę parudziesięciu artykułów do zrobienia, niektóre są już rozgrzebane, ale priorytety kierują moją uwagę gdzie indziej, nich ich pisanie. Zainteresowanych oczywiście zachęcam do kontaktu, odbieram wszystkie wiadomości, ale niektóre polskie serwery email odrzucają moje odpowiedzi (z serwisu yandex), więc dopóki nie zmienię maila jest chwilowy przestój.

Pozdrawiam i życzę miłej ewakuacji (czy tam nie-ewakuacji, co kto lubi i na co jest gotowy oraz przygotowany).

~TMC

Reklama

Posted on 8 września 2022, in Administracyjne / Ostatni Front, Proroctwa, Przetrwanie i Bezpieczeństwo, Przyszłość - nadchodzące wydarzenia, Teorie, Wiadomości and tagged , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: