Metacomment #2: „O tym będzie pisane”

Nawiązując do swojego komentarza w poprzednim wpisie, mogę powiedzieć, że „pożar jeszcze jest nieugaszony, ale mniej więcej panujemy nad sytuacją„, co oznacza, że mam nadzieję zmniejszyć okres pomiędzy kolejnymi wpisami do mniej, niż co pół roku…

Tymczasem, drobne parę słów komentarza na temat obecnej sytuacji oraz przegląd różnych tematów, które zamierzam / rozważam poruszyć, omówić na stronie.

Większość interesującej literatury, i w takiej, czy innej formie wartościowych materiałów, jest w języku angielskim – w stosunku do języka polskiego. Oczywiście, że znajomość języka angielskiego jest niewystarczająca na dogłębne studia niektórych dziedzin, ale nadal przepaść pomiędzy językiem polskim, a angielskim, jest niepodważalna. Po co piszę o kwestiach tak oczywistych? By zachęcić tych, którzy mają jakikolwiek problem w tej dziedzinie, a zajmują się chociażby tym, co około dekadę temu dumnie nazywano trutherstwem, do rozwiązania tego swojego problemu – uzyskując dostęp do znacznie większej liczby źródeł informacji.

Przykład. Ogrom kwestii >>najwyższej<< wagi, które ja mogę próbować wykładać/przekładać na język polski, jest już oczywiście dawno temu opisana w języku angielskim. I nie mam na myśli szczątkowych danych, tylko znaczące analizy, które zbierają wnioski z ogromnych połaci wiedzy, źródeł – przykład, naprawdę wartościowy link: Echerdex – zaznaczę, że to nie jest żadne „objawione źródło”, a z pewnością go tak nie przedstawiam, lecz wiele wniosków, tam opisanych, pokrywa się z moimi; również wiele kwestii stamtąd pokrywa się z rzeczami, z którymi zaznajomiłem się, badając temat tzw. 432 Mystery.

I skoro pierwsza fraza już padła, czas na wymienienie przeze mnie różnych motywów i kwestii, którymi mam nadzieję się zająć:

  • Inauguracja Nowej Ery
  • Otwarcie Wrót
  • Kłamstwa white light (RHP) oraz LHP (mógłbym to nazwać po prostu „nie wierz każdemu na słowo”, albo „sprawdzaj rzetelność informacji” czy „nie zakładaj, że każdy chce dla ciebie dobrze (a nawet jeśli, to, że to jest dobre dla ciebie)”)
  • Pozostałe ważne wydarzenia (np. III Wojna; powiązane)

A także…
…metody kontroli społeczeństwa – jak i po co, oraz inne zagadnienia dotyczące kwestii światowych; kolejne przykłady konfrontacji abstrakcji z rzeczywistością (gł. kwestia ograniczonych zasobów w sensie ekonomicznym, przełożone na życie codzienne); możliwie moje skromne recenzje niektórych autorów / książek / źródeł; różne elementy służące realnemu rozwojowi osobistemu (ktoś mógłby powiedzieć – stawaniu się lepszym człowiekiem) – psychologii, ezoteryki, okultyzmu stosowanego (tu z naciskiem na pracę i zagadnienia związane z energią); również OOBE, c.d.; BALG i inn.; możliwie elementy religii komparatywnej; jeszcze o ateizmie / skrajnie sceptycznym materializmie; nie zabraknie jednak i wątków Biblijnych; hipoteza symulacji, klucze do symulacji; analiza niektórych tekstów kultury; i wiele innych, słowem – o Grze…

Posted on 13 stycznia 2020, in Administracyjne / Ostatni Front, Ezoteryka, Osobiste, Rozwój psychiczny. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: