„Dzień X.” III Wojna Światowa / Globalny Kryzys 2019?

Nienawidzę bełkotu antyrozumnych piewców sensacji. Chyba bardziej, niż materialistycznych niedowiarków. Należy jednak mieć otwarty umysł i potrafić myśleć. A analiza w tym przypadku jest niepokojąca.

china-soldiers

Wizje Irlmeiera. Zaznajomionym z przepowiadaniem przyszłości powinny być znane następujące fakty:

1. Wizje przyszłości dotyczą prawdopodobnej wersji przyszłości. Liczba możliwych wariantów przyszłości (n) nierzadko zmierza do nieskończoności. Można jednak uznać, że wiele scenariuszy różni się nieistotnymi detalami, nieważne.

2. Najłatwiej dostrzec prekognicie wydarzenia, wizje związane z dużą ilością emocji, tj. przepełnione strachem, bólem, cierpieniem, rozpaczą, zniszczeniem. Stąd trudno się dziwić, że ogólnie wśród różnorodnych wizji przyszłości dominują takie nastroje.

3. Wizje są zniekształcane głownie przez myślokształty oraz egregory powiązane, trapiące prekognitę. Jeżeli, tak jak w przypadku Irlmeiera, prekognita jest katolikiem, to egregor katolicki będzie zatruwał obraz. W związku z tym, tam, gdzie jest referencja do obiektu, z którym prekognita ma silny związek emocjonalny, najprawdopodobniej wystąpi mniejsze lub większe przekłamanie informacji pierwotnej, czyli należy brać miejsca, w których jest odniesienie do np. wiary prekognity z BARDZO dużym dystansem. To samo tyczy się tzw. uczuć patriotycznych, lecz tutaj tego problemu nie będzie, bo Irlmeier losów krajów innych niż swój zbyt dokładnie nie opisuje, a spokojnie można podejrzewać, że dla swojego kraju i dla ludzi, którym przekazywał treść swoich wizji, chciał to, co uznawał, że się wydarzy, przekazać jak najdokładniej.

Zakładając autentyczność samego przekazu wizji Irlmeiera przez osoby trzecie, możemy przejść do ich analizy.

W skrócie, spełnione przepowiednie przypisane Irlmeierowi, przedstawione w filmie, mają pokrycie w rzeczywistości. Niepokój budzą jednak przedstawione predykcje, które spełniły się od czasu uploadu materiału. Przykład – rewolucja we Francji, realizująca się obecnie, dojrzewająca.

Kwestią dyskusyjną jest np. „Praga w ogniu”, bo zdanie to mogłoby się odnosić równie dobrze do wydarzeń z 1968r.

Do niepokojących kwestii należy np. ta wypowiedź:

Wojnę poprzedzi bardzo urodzajny rok, rok, w którym zima będzie łagodna, a chłopi zaczną kosić już marcu. Rok ten ma przynieść obfite plony zboża i owoców.

Myślę, że większość pamięta jeszcze „zimę” 2018 i niemal natychmiastowe lato zaraz po niej. Niewiele ludzi jednak pamięta tak urodzajny rok, jakim był 2018.

Kolejnym ważnym punktem jest morderstwo ważnej osobistości. Tu przypomina mi się artykuł opublikowany przez Radtrapa pod koniec roku 2016, gdzie przedstawiał analizę horoskopu urodzeniowego Donalda Trumpa. Można powiedzieć, że Trump ma wpisaną w horoskop utratę władzy przez zostanie zamordowanym. Czy to on będzie tym zamordowanym z wizji Irlmeiera?

Zdanie o planetach brzmi ciekawie, ale z pragmatycznego punktu widzenia, nie ma dla nas większego znaczenia.

Zaś pomijając w ogóle ocenę jakiegoś papieża jako świętego (różne rzeczy są świętymi dla różnych ludzi), to nawet dla relatywnie myślącego katolika (jak na katolika), wstawienie przez autora filmu, w momencie, w którym jest mowa o tym papieżu, jana pawła II, jest zdecydowanie nie na miejscu (link przykładowy). Jakkolwiek, nie jest to jedyne zdjęcie w filmie dobrane pod popularno-(shit-o)-spiskowy wystrój kanału – niestety.

Nie trzeba jednak wierzyć w żadne proroctwa, by rozumieć, że ostatnia agresja Izraela na Iran, antyirański szczyt w polsce i co z tym związane, generalne napięcie na Bliskim Wschodzie oraz obecność tam wojsk USA i Rosji, zaangażowanie USA i Rosji w sytuację w Wenezueli, a także eskalacja napięcia na Morzu Śródziemnym, Bałtyku i Morzu Azowskim to czynniki znacznie zwiększające ryzyko.
W USA podczas niedawnego government shutdown wzrastało ryzyko wojny domowej, co do której wielu nie bezpodstawnie wierzy, że dojdzie.

Zagadkami pozostają „8, 8 i 9” oraz „trzy 9tki, trzecia przyniesie pokój„.

Ciekawe są nawiązania i znacznie bardziej realistycznie, naukowo brzmiące wytłumaczenia tzw. trzech dni ciemności, przewijających się również przez wizje, proroctwa innych osób.

Alternatywny opis jego wizji np. tutaj.

Wnioski

Pozytywy obrazu sytuacji rysowanego w wizjach Irlmeiera to raczej krótki czas trwania dramatycznych wydarzeń, możliwość relatywnie „łatwego” przetrwania opisywanych wydarzeń będąc przygotowanym, brak znaczących zniszczeń globalnych.

Oczywiście podstawą przetrwania jakiegokolwiek poważniejszego kryzysu jest posiadanie broni. Niewtajemniczonym w tą dziedzinę (prze)życia zostawiam wartościowe informacje: 1. pozwolenie na broń w polsce można zrobić nawet w ok. 2 mies. (zależy od regionu kraju); 2. w polsce można posiadać legalnie broń palną bez pozwolenia i rejestracji. Zainteresowani znajdą szczegółowe informacje powiązane.

Polecam współpracę między świadomymi.

~TMC

P.S. Pierwotnie artykuł miał być napisany ok. na początku sierpnia 2018. Trochę się opóźnił, ale myślę, że lepiej późno, niż wcale.

 

Posted on 10 lutego 2019, in Przetrwanie i Bezpieczeństwo, Spiski i podobne, Świat and tagged , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

  1. Oby to nie był ten rok. Nie przypominam sobie, żeby w marcu 2018 ktoś zaczynał żniwa. Ciekawe spostrzeżenia, warto analizować wydarzenia polityczne także spoza naszego kraju.

    Polubienie

    • Nie pamiętam, czy we wszystkich wersjach jego przepowiedni była mowa o literalnych żniwach w marcu, ale jak kojarzę, to w paru była mowa o owej słabej zimie, co oczywiście, wraz z pozostałymi elementami nie jest zbyt pocieszające… Trzeba być czujnym.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: