„Jak powiesz światu?” – zakodowane przesłanie z Darknetu

How will you tell the world?” – „Jak powiesz światu?” to już nieistniejąca strona w sieci Tor (tzw. Darknet) przedstawiająca serię symboli. Zaszyfrowana w nich wiadomość zachęca do spokoju, choć mówi między innymi o… zniszczeniu życia na Ziemi.

Oto, jak wyglądała owa strona:

 

fullonionss

the_repressed_aliment_for_the_immortal

Zostałeś wybrany.
Zawsze byłeś przebudzony.
Szukaj, a znajdziesz.
Nic nie zostanie osiągnięte bez czasu i wytrwałości.
Pytaj, a zdobędziesz [odpowiedź].
Patrzcie, słuchajcie, uczcie się bracia i siostry.
Kontynuuj swoje poszukiwania.
Odrzuć nienawiść, przyjmij miłość.
Wiadomość nadchodzi,
Forma jest wieczna…
Koniec miał miejsce.

Historia rozpoczęła się od użytkownika 4chanu, który otrzymał dziwnego maila. Strona zaczęła jako bardzo prosta, tajemnicza witryna .onion. W miarę, jak ludzie zaczęli analizować ową stronę i badania szły do przodu, zawartość była odszyfrowywana i pojawiały się nowe grafiki do rozpracowania.

Większość materiału na ten temat można znaleźć w następujących miejscach (eng):

http://432hunabku.referata.com/wiki/Main_Page

http://howwillyoutelltheworld.wikidot.com/start

oraz z linków w nich zawartych.

Ze względu na wagę wiadomości, inteligentny jej autor nie podał jej wprost na żadnym trutherskim blogu, lecz w zakodowanej formie na stronie w Darknecie.

W związku z tym czułbym się swego rodzaju barbarzyńcą i bluźniercą, opisując tutaj wszystko ot tak, czy też nawet zbierając i tłumacząc teksty z powyższych linków i dalszych, do których owe linkują. Wspomniałem, iż mowa jest m.in. o katastrofie na Ziemi. Nikomu tutaj jednak nie zależało i nie zależy na sensacji, więc też nie będę pisał więcej o tym, zachęcając tylko do własnych badań i edukacji!

Autor najważniejsze przesłanie pozostawił niezaszyfrowane (podobnie jak to jest z Biblią, na marginesie), więc i je tutaj zostawię.

Oczywiście, jak z każdym materiałem, trzeba myśleć, myśleć, analizować, badać, a nie przyjmować / odrzucać coś na ślepo.

Materiał powiązany:

 

 

Przez pewien czas na stronie widniała grafika

900px-the_last.jpg

Jesteśmy w siódmym dniu
Doświadczyliśmy wszystkiego
Nie znikniemy
Spotka nas katastrofa
Większość z nas zginie
Zostaniemy znów nowonarodzeni

Tekst występujący m.in. pod tą grafiką został odszyfrowany i jego znaczenie możecie bezproblemowo znaleźć w podanych linkach.

 

W wyniku odszyfrowywania, udało się uzyskać z zawartego na stronie materiału m.in. następujące grafiki:

 

 

 

Korespondencje przesłania strony z Biblią są czymś na cały artykuł, myślę, że ich wypisywanie i takowe porównania nie mają zbyt dużego sensu. Znający jedno i drugie widzą jasno relacje między oboma.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że nie wszystko zostało odczytane. Osoby mające linki lub inne materiały na temat proszę o kontakt, jednocześnie zachęcając do odświeżenia wątków na forach, które zajmowały się tematem, i odczytanie całej wiadomości. Kto wie, może więcej informacji zostanie przekazanych od Autora w jakiś sposób?

Posted on 20 grudnia 2017, in Ezoteryka, Nauka i Technologia, Spiski i podobne, Wiadomości, Świat and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentarz.

 1. Ciekawe bo ostatnio odkryłem że według hebrajskiej(biblijnej) rachuby jesteśmy nadal w 6 dniu czyli dniu Jowisza, przyjście Chrystusa rozpocznie 7 dzień(Saturna – Shabbatai) czyli 1000 letni Szabat, a potem tydzień się powtórzy i będzie nowa Ziemia w pierwszym dniu (8000 tysiąclecie)

  „Niech to jedno, umiłowani, nie uchodzi uwagi waszej, że u Pana jeden dzień jest jak tysiąc lat, a tysiąc lat jak jeden dzień.” 2 Piotra 3:8

  Żeby zrozumieć znaczenie planet musimy patrzeć z perspektywy mieszkańca ziemi czyli kolejność obiektów należy liczyć wedle szybkości ich poruszania się na niebie.

  1. Księżyc 29.5 dnia
  2. Merkury 0.24 lat
  3. Wenus 0.62 lat
  4. Słońce 1 rok
  5. Mars 1.9 lat
  6. Jowisz 11.9 lat
  7. Saturn 29.5 lat

  Chrystus jako światłość świata przyszedł pod koniec czwartego dnia czyli dnia Słońca.

  „Prawdziwa światłość, która oświeca każdego człowieka, przyszła na świat” Jana 1:9

  Potwierdza to Menora, której centrum była noga, która utrzymuje wszystkie inne lampy, tak samo jak Słońce utrzymuje wszystkie inne planety na swoich miejscach. Ta środkowa lampa świeciła się zawsze a od niej były zapalane inne tak jak światło słoneczne „zapala” planety.

  Tak samo jest z śmiercią i zmartwychwstaniem Pana Jezusa, które miało miejsce pod koniec 4 dnia tygodnia (dnia Słońca).

  Chrystus połączył dwa Szabaty oddzielając je 1 zwykłym dniem przerwy czyli:
  Szabat – przerwa – Szabat co daje 101 czyi kolejny symbol bramy/drzwi do Boga.

  Użyłem pogańskich nazw planet bo takie zna świat, ale one mają swoje hebrajskie odpowiedniki:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Hebrew_astronomy#The_heavenly_bodies_and_their_motions

  Oczywiście zanim przyjdzie Pan Jezus najpierw przybędzie fałszywy mesjasz w otoczeniu demonów przebranych za ufoludki zwodząc cały świat.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: