Alberto Rivera – Świadectwo eks-jezuity (6 części)

Materiał(y) obowiązkowy(e) – przypominam jednak, jak zawsze, by nie przestawać myśleć, analizować i patrzeć krytycznie na każdy materiał. Ten dostarcza dużo informacji o katolicyzmie, strukturze KRK i innych, niezbyt oficjalnych, oblicza Wielkiej Nierządnicy i niektórych jej córek.

Wprowadzająca część pierwsza poniżej. W razie potrzeby proszę otworzyć obrazek w nowym oknie bądź po prostu pobrać. Oryginały można kupić tu.

Komiksy zawierają drastyczne opisy i nie są wskazane dla dzieci. Treść części piątej pokazuje, jak bardzo treść ich jest w stanie odstępować od rzeczywistości (a przynajmniej – że to jednak stare informacje i niektóre rzeczy mogły ulec zmianie).

Część 6ta rzuca bardzo ciekawe światło na cały temat Islamu.

Wszystkie części po polsku są tu.
Część 2 – Zdrada (Double Cross).
Część 3 – Ojcowie Święci (The Godfathers).
Część 4 – Moc (The Force).
Część 5 – Czterech jeźdźców  (Four Horsemen).
Część 6 – Prorok (The Prophet).

 

0354_allinone

Posted on 9 września 2017, in Chrześcijaństwo, Fałszywe systemy i zwiedzenie, islam, katolicyzm, Spiski i podobne, Wiadomości, Wojna Ewangelizacyjna, Świat, Życie and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: