Prokatolickie „JP2GMD”

„Jan paweł drugi gwałcił małe dzieci”. Memy, filmy i utwory „szkalujące papieża” oburzają wielu katolików (pogan). Czego oni jednak nie rozumieją, to fakt że odgórny czy „oddolny” trend jp2gmd służy katolicyzmowi. Bardzo silnie służy.

Jeżeli ktoś nie wie, o co chodzi, oto dwa przykładowe wyniki wyszukiwania „jp2gmd” na youtube:

 

 

Podczas gdy dla większości polaków oraz pogan wszelkiego rodzaju (głównie katolików) jan paweł drugi jest symbolem i uosobieniem ich ideału „dobra”, to jp2gmd i co z tym związane promuje jego obraz jako mordercy, pedofila i człowieka odpowiedzialnego za wiele ludobójstw, zarzuca mu także mnóstwo innych oczywiście absurdalnych zarzutów, w które niewielu z prowokujących katolików internatów w ogóle wierzy.

Efekt jest prosty. Ludzie szerzący i rozwijający „JP2GMD” mają dobrą zabawę śmiejąc się z rozdrażnionych katolików (pogan), katolicy, którzy przez niemal całą swoją ok. 1700-letnią historię byli oprawcami, mordercami i prześladowcami nie tylko chrześcijan, teraz mają się za wielce „psieśladofanych” (pisownia celowa). Liczne prawdopodobne zarzuty wobec karola wojtyły pojawiające się w np. utworach jp2gmd, połączone z wulgaryzmami, wyzywaniem, absurdami (nonsensem), czy niedorzecznymi oskarżeniami działają jako uosobienie „zła” dla odbiorców, powodując bardziej lub mniej świadome przyjęcie światopoglądu, w którym wojtyła prawdziwy symbolizuje „dobro”, a jego krytycy i krytycy katolicyzmu reprezentują „zło”. Czyli dokładnie to, czego pragną jezuici, i cały przeklęty przez Boga katolicyzm.

Jak było naprawdę? Nie wiem, przyznaję tematu tej osoby nie badałem pod kątem pedofilii. Skoro więc nie mam dowodów (chociaż może takowe istnieją), nie będę przesądzał, czy pedofilem był, czy nie. Co ja o tym sądzę? Jestem niemal 100%-owo pewny, że nim był. Bez dowodów, jest to tylko moja opinia.

Czy to koniec rozważań? Absolutnie nie. Jan paweł drugi w pewnym sensie był ucieleśnieniem zła, będąc potężną manifestacją fałszywego dobra (czyli zła w owczej skórze). Czas przejść do prawdziwych powodów pogardy dla omawianego człowieka.  Naturalnie, będą to argumenty przemawiające do ludzi miłujących Prawdę i Najwyższego oraz Jego Słowo. Chociaż może i coś przemówi do pogan…

  1. Był przywódcą (oficjalnym) kościoła rzymsko-katolickiego. Wielkiej Nierządnicy wg opisu Biblijnego, organizacji, która zabiła najwięcej Chrześcijańskiej krwi na świecie – prawdopodobnie katolicyzm przelał więcej krwi Chrześcijan niż jego konkurenci razem wzięci. (Tak, katolicyzm zabił więcej Chrześcijan niż islam. Pamiętajmy też o tym, że katolicy nie są Chrześcijanami, nie są więc i nie będą zbawieni, jeśli się nie nawrócą).
  2. Jako przywódca rzymsko-katolickiego systemu, był pontifex-em maximus-em, kolejnym wcieleniem duchowego władcy całego pogańskiego świata (duchowym władcą dla wszystkich pogan na całym świecie), a więc zarazem kolejnym wcieleniem, typem, antychrysta. Co go odróżnia od wielu innych papieży, to szczególnie silny duch antychrysta w nim, łączący pogański świat i zwodzący słabych spośród Sług Bożych.
  3. Niezwykle silnie promował obrzydliwy i przeklęty w oczach Najwyższego kult królowej nieba, starożytnej pogańskiej bogini. Kult semiramidy, który sprowadza nieszczęście, przekleństwo i grzech wszędzie, gdzie się pojawia – wspierając najgorszych, najpodlejszych, najbardziej przewrotnych i zaprzedanych czarnej magii i mocom demonów ludzi, i niszcząc wszystkich innych. (Można by tu rozważać o żerowaniu na ludzkim cierpieniu, „zbieraniu energii”, i karmieniu się demona oraz wspieraniu przez niego jego/jej ludzi. Pewnym natomiast jest przekleństwo Boga spadające na bałwochwalców).
  4. Niekoniecznie bezpośredni dowód, bardziej powiedzmy, logiczny: satanizm, jak wszystkich innych wysokich stanowiskiem członków KRK. Niewiele jednak to zmienia, bo katolicyzm jest satanizmem, a satanizm (jako droga inna niż od Najwyższego) jest katolicki (powszechny).
  5. Całkowite wszeteczeństwo z wszelkimi pogańskimi religiami. Pełen duch antychrysta.
  6. Jeżeli jeszcze ktoś nie jest przekonany do nazwania jana pawła drugiego antychrystem (wg Biblijnych kategorii)(jednym z wielu antychrystów – typem antychrysta, pomimo jego rzekomych cudów), kolejna rzecz, nie do podważenia: był uwielbiany przez tłumy.

(22) Błogosławieni będziecie, gdy ludzie was nienawidzieć będą i gdy was wyłączą, i lżyć was będą, i gdy imieniem waszym pomiatać będą jako bezecnym z powodu Syna Człowieczego. (23) Radujcie i weselcie się w tym dniu; oto bowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak samo bowiem czynili prorokom ojcowie ich. (..) (26) Biada wam, gdy wszyscy ludzie dobrze o was mówić będą; tak samo bowiem czynili fałszywym prorokom ojcowie ich. – Łk 6:22-23;26

 (22) Któż jest kłamcą, jeżeli nie ten, który przeczy, że Jezus jest Chrystusem? Ten jest antychrystem, kto podaje w wątpliwość Ojca i Syna. – 1J 2:22. por. z „karol wojtyła: „osoba i czyn”” (link)

Przyznam, nie chce mi się nawet rozpisywać o tym przegrywie. Jako, że żył, szansę miał i jej nie wykorzystał. W Dniu Sądu zostanie wskrzeszony i skazany na unicestwienie jak reszta potępionych – wrogów Najwyższego.

(25) Bo kto by chciał życie swoje zachować, utraci je, a kto by utracił życie swoje dla mnie, odnajdzie je. (26) Albowiem cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, a na duszy swej szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za duszę swoją? (27) Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego z aniołami swymi, i wtedy odda każdemu według uczynków jego. – Mt 16:25-27

 

Ateiści i wszyscy inni chcący denerwować katolików #jp2gmd !  Denerwujcie ich tym, co prawdziwie uderza w katolicyzm, a nie bzdurami.

pope_johnpaul666

not_uec_pope_john_paul_ii_on_14_may_1999_kissing_the_koran

hqdefault

POPE HOLYLAND GALILEE POPE ISRAEL VISIT

…antychryst.
Natomiast wielki szacunek dla tego człowieka, ówczesnego członka europarlamentu, który nie obawiał się potępienia i ataku od ludzi, lecz skonfrontował antychrysta:

Bracia i Siostry Chrześcijanie, wojna trwa. Katolicyzm jako system i jego duchy oraz ludzie świadomie go popierający (pomimo świadomości jego pogańskiej istoty) są naszymi wrogami. Wrogami, z którymi walka musi być prowadzona mieczem Słowa Bożego i Prawdy.

 

Posted on 18 lutego 2017, in Fałszywe systemy i zwiedzenie, katolicyzm, Świat, Życie and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: