NWO, Antychryst, Nowa Era

2 nowe artykuły, a w nich: NWO, propaganda świata (zła „zła” i zła „dobra”), „ewangelia” Antychrysta, tożsamość Antychrysta. Skróty poniżej:

NWO – Naprawdę Wielkie Oszustwo

Minęło już trochę lat odkąd sam zacząłem wchodzić w świat spisków. Dziś jest już inaczej niż wtedy – illuminati to słowo, z którym można spotkać się w wielu miejscach, stało się ono częścią kultury masowej (mainstream), dzisiaj już niemal każdy mający internet słyszał o spisku bankierów by zawładnąć światem. Z tematem spisków związana jest tematyka wielu utworów muzycznych różnych wykonawców różnych gatunków – od rapu po heavy metal. Niektórzy politycy już nawet otrzymują poparcie dzięki nazywaniu ich „anty-NWO”.

Pod filmami traktującymi o spiskach można znaleźć już od dawna komentarze w stylu

Skoro mają taką władzę i chcą pozostać w tajemnicy, dlaczego wam nie zdejmą tego filmu?

Dzisiaj już wszyscy wiedzą o iluminatach, oku w trójkącie z dolara itp. Liczba zapaleńców tematu znacząco wzrosła. Czy elity poniosły klęskę? Czy może nadal odnoszą sukces?

maxresdefault

Czytaj całość

Tożsamość Antychrysta. Przesłanie na Nową Erę

Podczas gdy jedni wypatrują antychrysta w osobie kolejnego polityka (którzy bardzo często mają licznych wrogów nawet wśród pogan, co przeczy definicji antychrysta), inni wypatrują „czy to już ten papież”, jeszcze inni hipstersko wyczekują jakiś islamskich mesjaszów lub kosmitów jako antychrysta, sam uważam że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, i jak to bywa – zarazem znacznie prostsza, przynajmniej w pewnym sensie.

Niedawny upadek, a raczej upublicznienie materiałów jednoznacznie deklarujących przynależność do strony upadłej przez jednego z jeszcze niedawno gorąco polecanych przeze mnie blogerów, dał mi do myślenia, i niektóre rzeczy się mi rozjaśniły, tworząc coraz bardziej wyraźny obraz.

space_web

Czytaj całość.

Posted on 11 marca 2017, in Chrześcijaństwo, Fałszywe systemy i zwiedzenie, Postępujące zwiedzenie, Spiski i podobne, Świat and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. 2 Komentarze.

 1. Żyjemy w czasach kiedy proroctwa z PŚ stały i stają się faktem na naszych oczach. Rozpoznanie „antychrysta” nie będzie trudne dla tych, którzy już teraz znają tożsamość religii go promujących(oczekujących), a są to wszystkie światowe religie.

  Z Apokalipsy wiemy, że Bestia która miała ranę od miecza w średniowieczu odzyska przed końcem świata swoją potęgę dzięki ustanowieniu swojego Posągu(Obrazu) za sprawą wykonującej dla niej wszelką pracę Bestii z Ziemi.

  Tożsamość Bestii z Ziemi jest prosta w odgadnięciu bo oznacza imperium, które zostało zbudowane na chrześcijańskich tradycjach i wartościach (rogi jak Baranek, ale mówi jak Smok) są nim oczywiście Stany Zjednoczone, które w przeciwieństwie do Europy nie pochodzą bezpośrednio od pogańskiej Bestii z Morza. USA wykonują wszelką władzę militarną, polityczną i ekonomiczną przed Bestią z Morza. Amerykański protestantyzm stał się fałszywym prorokiem, który nawołuje do jedności chrześcijaństwa pod zwierzchnictwem papiestwa grzebiąc całkowicie osiągnięcia reformacji.

  Tutaj jest sprawa warta uwagi bo ostatnim koronowanym papieżem na ojca królów i władcę świata był Paweł VI od tamtej pory już nie praktykuje się koronacji, więc spodziewają się nadejścia kogoś kto przyjmie ten tytuł. W nowym millenium Tiara zniknęła nawet z herbu papieży więc czas jego przyjścia stał się jeszcze bliższy.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Koronacja_papieska#Msza_i_koronacja

  Posąg, który śnił się Nabuchodonozorowi w kształcie człowieka reprezentuje Bestie z Morza na przestrzeni dziejów. Jest ona podzielona na różne etapy swojego istnienia czyli światowe imperia (Babilon, Medo- Persja, Grecja, Rzym i obecna narodowa Europa).

  Obecny etap jest już tym ostatnim (patrz Daniela 2:42-44), który przyniesie ostateczne zwiedzenie i koniec świata. Tym zwiedzeniem będzie coś co jest nazwane ożywionym posągiem Bestii. Czyli będzie to człowiek, który będzie podawał się za powracającego w ciele Chrystusa. Jest to logiczne bo PŚ uczy że Chrystus to obraz Boga w ciele, a antychryst będzie obrazem Bestii w ciele.

  Ten fałszywy mesjasz przyjdzie z całą demoniczną mocą i sztuczkami technologicznymi, aby zwieść wszystkich którzy nie umiłowali prawdy. Wiele wskazuje na to że zostanie ustanowiony przez twz. „obcych” (upadłe anioły), którzy zostaną przedstawieni jako przybysze z kosmosu, a ich mesjasz jako most pomiędzy nimi a ludzkością w nowej twz. erze pokoju i oświecenia, co będzie już na chwilę przed powrotem Jezusa Chrystusa.

  „Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną.” 1 List do Tesaloniczan 5:3

  Liczbą oddawania czci religii stworzonej przez człowieka jest 666 bo taka religia zabiera chwałę Bogu, a kierują ją na stworzenie, którego liczbą jest 6.

  Polubienie

  • Nic dodać, nic ująć. Wybór jest pomiędzy Stwórcą, a stworzeniem. Dla kogo Słowo Stwórcy nie jest najważniejsze, pójdzie za stworzeniem i ze stworzeniem – na śmierć.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: